Ośrodek

OŚRODEK DELFIN położony jest w strefie nadmorskiej uzdrowiska Mrzeżyno, W ODLEGŁOŚCI 50 m OD MORZA oraz z widokiem na morze. Zajmuje duży ogrodzony teren na którym przeważa las sosnowy. Ośrodek posiada domki letniskowe z zadaszonymi tarasami oraz pokoje – 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami. Na terenie OŚRODKA DELFIN znajduje się plac zabaw dla dzieci, stoły do ping-ponga, boisko do siatkówki, stanowiska do gry w koszykówkę, wypożyczalnia rowerów.

Naturalne walory lecznicze osady Mrzeżyno to specyficzny mikroklimat zalecany w wielu schorzeniach. Wzdłuż wybrzeża morskiego rozciąga się piękny park sosnowy, którego klimat, bogaty jest w cząsteczki jodu i soli mineralnych. Spacery w takim środowisku korzystnie wpływają na samopoczucie, pomagają leczyć dolegliwości m.in. górnych dróg oddechowych, choroby reumatyczne, cukrzycę i choroby układu krążenia.

Mrzeżyno i okolice to również idealne miejsce na rowerowe wycieczki.W Ośrodku Delfin dostępne do wypożyczenia są rowery. Szeroka i piaszczysta plaża skłania do długich spacerów oraz biegania brzegiem morza.

Mrzeżyno jako nieliczna z miejscowości nadmorskich posiada kino. W wakacje wyświetlane są w nim kinowe hity jak i filmy dla koneserów. Repertuar jest bardzo urozmaicony, co pozwala nadrobić zaległości filmowe z całego roku.

W Mrzeżynie znajduje się port do którego zawijają statki turystyczne oraz kutry rybackie. Ciekawą przygodą jest morska wyprawa statkiem lub przejeżdżka motorówką. W porcie można kupić świeżą rybę prosto z kutra, prosto z bałtyckiego morza.

Mrzeżyno to doskonałe miejsce do gry w boule francuskie. Jest to tradycyjna francuska gra towarzyska, która polega na rzucaniu z wytyczonego okręgu stalowymi kulami w kierunku małej drewnianej kulki, zwanej świnką. Celem gry jest umieszczenie swojej bouli jak najbliżej świnki, co często jest możliwe jedynie przez wybicie bouli przeciwnika. Gra daje dużo emocji, a gracze tracą poczucie czasu tak miło upływającego na świeżym morskim powietrzu. W wakacje w Mrzeżynie organizowane są międzynarodowe zawody gry w boule.